Dlaczego ta strona?

Czy zastanawiałeś się już może kiedyś nad prawdą? Co nazywasz prawdą i co znaczy dla ciebie? Gdzie jej szukać w dzisiejszym, tak zakłamanym świecie i czy jest sens to czynić?

Są to podstawowe pytania wśród ludzi, którym nieobce jest zastanawianie się nad sensem życia.

Myślący ludzie obecnych czasów nieustannie poszukują czystej prawdy, nieskalanej domieszkami błędu. Trudno ją jednak zdobyć w świecie, gdzie wszystkim wydaje się, iż to właśnie oni ją mają. Zaproszeń do różnych organizacji, kościołów, czy też nierzadko sekt jest bardzo wiele. Komu więc zaufać?

Skoro wszystkim ludziom brakuje doskonałości, to czy możemy zakładać, że znajdzie się choć jeden, który zawsze mówi prawdę? Szukajmy jej więc u kogoś doskonałego, wszechwiedzącego. Z pewnością tą osobą jest Najwyższy Bóg. Jego list dla ludzkości, Pismo Święte, jest wielką skarbnicą Prawdy. Udajmy się więc ze szczerym sercem do niego, odrzucając nasze własne teorie, tradycje czy kreda, jeśli są z nim sprzeczne.

Myślę, że niewielu jest tych, którzy uznają bez zastrzeżeń ten klejnot przekazany nie przez nam podobnych, lecz przez ludzi natchnionych Duchem Świętym.

Oczywiście nawet wśród osób, które zgadzają się z takim traktowaniem Słowa Bożego, istnieją różnice w jego rozumieniu. Nie twierdzę, że posiadam patent na nieomylność lub jedynie słuszny punkt widzenia, ale na tej witrynie pragnę zawrzeć nauki, z którymi się zgadzam i wierzę, że najpełniej oddają istotę Bożego planu względem ludzkości. Niech sędzią ich prawdziwości będzie Pismo Święte, a nie ludzkie teorie czy opinie.

Chciałbym, drogi przyjacielu, abyś zapoznał się z prawdziwą nadzieją, jaką daje Bóg przez swego Syna każdemu człowiekowi na ziemi. Zatrzymaj się więc na chwilę w biegu codziennych spraw, usiądź i przeczytaj. Być może ta witryna pomoże Ci zmienić coś w Twoim życiu na lepsze. Życzeniem moim jest, by tak się stało.

Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania do tej strony, możesz do mnie napisać na adres:

adelfos@wp.pl

powrót strona główna poczta skocz do góry